Buhalterinės apskaitos ir finansų analizės paslaugos!

 

FA Service

Finance & Accounting Service

Idėjos. Sprendimai. Rezultatai.

 
 

Finansinė analizė - tai dalis ekonominės analizės, kuri atliekama remiantis įstatymais bei faktiniais ūkinės veiklos rodikliais ir kuri tiria ekonominius procesus įmonėje, jų tarpusavio ryšius bei veiklos rezultatus. Remiantis finansine analize, įmonės gali lengviau nustatyti veiklos finansinius aspektus, įvertinti esamą padėtį bei prognozuoti galimus pakitimus.

Mūsų įmonė savo klientams  siūlo ne tik buhalterinės apskaitos paslaugas, bet ir jas papildančias finansinės analizės ir valdymo paslaugas, kurios apima:


Finansinių rodiklių analizę;


Analizuojame ir apskaičiuojame finansinius rodiklius,pagal pateiktus duomenis, pateikiame prognozes, kurios Jums padės tinkamai pažvelgti į savo verslo finansinę būklę. Užsisakę šią paslaugą, Jūs gausite ne tik atnaujintą informaciją apie rodiklių dinamiką, tačiau ir išsamius paaiškinimus, perspėjimus apie neigiamas vienų ar kitų rodiklių tendencijas, potencialius rizikos faktorius, finansinės būklės įvertinimą bei palyginimą su bendromis Jūsų verslo šakos tendencijomis, rekomendacijas dėl veiksmų įtakojančių finansinių rodiklių būklę. Galima tiek vienkartinė, tiek pastovi analizė, atskleidžianti rodiklių dinamiką, tendencijas, rizikos galimybes.


Biudžetų sudarymą ir kontrolę;


Remiantis Jūsų apskaitos duomenimis ir papildomai teikiama informacija apie įmonės ateities planus, sudarysime ir nuolatos arba pagal poreikį atnaujinsime pajamų ir išlaidų biudžetus, kurie leis užtikrinti griežtą išlaidų kontrolę, nustatyti įmonės darbuotojams keliamus pajamų tikslus bei taps pagrindu pinigų srautams planuoti


Pinigų srautų planavimą ir kontrolę;


Tai padės Jūsų įmonei išvengti galimų sunkumų, susijusių su apyvartinių lėšų trūkumu, ar nuostolių, susijusių su per didelio kiekio grynųjų pinigų laikymu kasoje ar banko sąskaitoje.

Finansų analizė

Rašykite ir skambinkite

el. paštas: faservice.info@gmail.com

Tel.: +37061226738,

        +37061426707

Naujienos

Pasirašius buhalterinė apskaitos paslaugų sutartį vieneriems metams, įmonės steigimo dokumentus suruošime tik už 1Lt!

Kainos

Buhalterinės apskaitos paslaugos kaina priklauso nuo dokumentų kiekio, darbuotojų skaičiaus, veiklos pobūdžio, juridinės įmonės formos ir kitų dalykų, todėl yra nustatoma priklausomai nuo konkrečių aplinkybių. Kaina yra derinama su kiekvienu klientu individualiai.